Історія закладу освіти

Тюдівська школа розпочинає свій відлік з ХІХ століття, коли згадуються перші школи: 1832, 1864рр. – церковно-парафіяльні, а з 1877 року – державна однокласна школа, яка знаходилась в звичайному будинку.

В 1937 році було збудовано нове приміщення школи, другий поверх якого згорів в 1944 році, а в 1946 році вже був відбудований. У цьому відбудованому корпусі в 1952 році був перший випуск семирічної школи; в 1961 році – перший випуск восьмирічної школи. Зараз це приміщення називають “старий” корпус школи. В 1977 році громадським способом був збудований другий, новий корпус. З цього року школа стала середньою загальноосвітньою. Навчання проводиться в двох корпусах: новому і старому. В 1979 році відбувся перший випуск середньої десятирічної школи, а в 1990 році – перший випуск одинадцятирічної школи.

На даний час у школі навчається 189 учнів. Школа працює за кабінетною системою. Обладнані кабінети математики, географії, української мови і літератури, зарубіжної літератури, історії, англійської мови, фізики, біології, захисту Вітчизни, інформатики з 10-ти комп’ютерами, майстерня.

При школі діє музей “Історії розвитку освіти в с. Тюдові Косівського району”.

Забезпечена робота шкільної їдальні. Біля школи обладнаний спортивний майданчик.

Опалення – автононе на дровах.

У школі працює 34 вчителі. З них 9 вчителів-методистів, 15 старших вчителів, 25 вчителів вищої категорії, 2 вчителі першої категорії, 2 вчителі другої категорії. Всі вчителі мають повну вищу освіту.

Кiлькiсть переглядiв: 765

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.