Косівська районна рада

відділ освіти косівської районної державної адміністрації

ТЮДІВСЬКА СІЛЬСЬКА рада

ТЮДІВСький ліцей

КОСІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

17.03.2020 с. Тюдів №7

Про організаційні заходидля запобігання поширення

коронавірусу COVID-19

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року № 406, рішення спільного позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та тимчасової районної протиепідемічної комісії від 16 березня 2020 року, протокол №5, на підставі наказу відділу освіти Косівської райдержадміністрації від 17.03.2020р. №36 «Про організаційні заходи для запобігання поширення коронавірусу COVID-19», з метою убезпечення здобувачів освіти, педагогічних працівників та адміністративно господарського персоналу від можливого захворювання на простудні захворювання та запобігання поширення коронавірусу COVID-19

НАКАЗУЮ:

1. Забезпечити проведення у приміщеннях ліцею (навчальних кабінетах, спортивному залі, коридорах, учительській, внутрішніх туалетах та надвірних вбиральнях) профілактичних та дезинфікуючих заходів протягом карантину. (Відповідальний –завгосп Дарійчук В.І)

2. Відтермінувати проведення заходів з питань атестації педпрацівників ліцею, в тому числі засідання атестаційної комісії І рівня.

3. Дотримуватись вимоги про заборону відвідування навчального закладу здобувачами освіти – ліцеїстами з будь-яких питань (протягом карантинного періоду).

4. Припинити проведення будь-яких нарад, зборів, засідань на вказаний період.

5. Запровадити (продовжити) гнучкий (дистанційний) режим роботи працівників ліцею, в тому числі адміністрації.

6. Вирішення невідкладних проблем та отримання роз’яснень здійснювати у телефонному режимі.

7. Інформувати працівників ліцею про призупинення особистих прийомів громадян всіма управлінськими структурами району, в тому числі працівниками відділу освіти.

8. Всі питання погоджувати у телефонному режимі, необхідну інформацію надсилати через електронну пошту (відповідальна за режим роботи електронної пошти ліцею Величко С.М.).

9. Виконання освітніх програм здійснювати шляхом організації освітнього процесу із використання технологій дистанційного навчання відповідно до рішень наради при директору від 12.03.2020року.

10. Підтримання функціонування навчального закладу здійснювати у режимі економії. (відповідальні – завгосп Дарійчук В.І., старший оператор котельні Максимчук М.М.)

11. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор ліцею Богдан Чекіт

Кiлькiсть переглядiв: 438

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.